10 Adımda Filo Kiralama

  1. Kurumun maliyet ve operasyon yapısına uygun araçlar ve finansman modeli belirlenir.
  2. Kiralama sözleşmesinin sonrasında belirlenen araçlar EREN Filo Hizmetleri tarafından satın alınır, plaka ve ruhsat işlemleri yapılır; zincir, yangın söndürücü ve ilk yardım paketi gibi gerekli donanımlar eklenir.
  3. Sigorta işlemleri EREN Filo Hizmetleri tarafından süratle çözümlenir ve kira süreci boyunca takip edilir.
  4. Tedarik edilen araçlar kurumun belirlediği bölgelerde kurumun yetkililerine teslim edilir.
  5. Araç mülkiyeti ile ilgili tüm riskler EREN Filo Hizmetleri tarafından alınır ve hizmet alan kurumlar EREN Filo Hizmetleri’nin sunduğu avantajlardan faydalanmaya başlar.
  6. EREN Filo Hizmetleri tarafından kiralanmış araçların bütün periyodik bakımları ve onarımları, Türkiye genelinde anlaşmalı servislerde servis önceliği alarak gerçekleştirilir.
  7. 7/24 ulaşılabilen EREN  Filo Hizmetleri’nin desteğiyle, kurum yetkilileri hertürlü soruları için gerekli süreçler konusunda yönlendirilir.
  8. Araçlarla ilgili olarak, kurumların muhasebelerine, önceden belirlenmiş tutar karşılığı tek bir fatura düzenli olarak gönderilir.
  9. Aracın yasal ve vergisel yükümlülükleri sözleşme süresince EREN Filo Hizmetleri tarafından takip edilir ve ödenir.
  10. Belirlenen kira dönemi sona erdiğinde araç, EREN Filo Hizmetleri’ne iade edilir.

Contact Us

web tasarim perdeci Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat
http://www.inst4gram.com/" http://www.iwgram.xyz/ http://www.techgram.xyz
https://www.forexman.xyz